Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

PROJEKTY BUDYNKóW AGROTURYSTYCZNYCH
 • W naszej ofercie znajdują się projekty budynków agroturystycznych. Można śmiało powiedzieć, że agroturystyka już bardzo mocno zadomowiła się w naszym kraju. Życia w zgodzie z naturą, przyglądanie się zwyczajom zwierząt oraz jedzenie świeżo upieczonego chleba staje się o wiele bardziej atrakcyjne niż pobyt w nadmorskim kurorcie i kupowanie tam pamiątek. Ten rodzaj wypoczynku w szczególności docenią dzieci, ale i rodzice chętnie skorzystają z okazji, aby lepiej poznać polską wieś. Nie ma nic dziwnego w tym, że ośrodki agroturystyczne powstają jeden po drugim, bo mówiąc wprost jest to niezły biznes. Można go prowadzić tak naprawdę w każdym miejscu poza miastem. Jeżeli masz takie plany, to polecamy Ci przejrzenie naszych projektów budynków agroturystycznych.
 • Projekty budynków agroturystycznych- czym się wyróżniają?

  Projekty budynków agroturystycznych przeznaczone są dla osób, które prowadzą gospodarstwa rolne. Świadczenie usług turystyczny powinno być dodatkowym źródłem dochodu gospodarstwa poza zasadniczą działalnością rolniczą. Gdy liczba pokoi na wynajem nie jest większa niż pięć, to wynajem pokoi nie jest uznawany za dodatkową działalność gospodarczą. W naszej ofercie projektów budynków agroturystycznych znajdziecie Państwo również domki letniskowe, domy z segmentami na wynajem, czyli letniskowe i całoroczne oraz budynki agroturystyczne z pokojami na wynajem. Mamy również większe obiekty, w których znajduje się powyżej pięciu pokoi. Takie budynki mogą też stanowić infrastrukturę agroturystyczną, ale będą wtedy zakwalifikowane w inny sposób i obłożone wyższym podatkiem. Na cele agroturystyczne można też przeznaczyć pensjonaty, gdy część z ich powierzchni będzie mieszkaniem dla właścicieli gospodarstwa i liczba pokoi nie przekroczy pięciu. Jeżeli masz pytania, to kontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 • Projekt budynku agroturystycznego- jak się prezentuje?

  W kategorii Projekty budynków agroturystycznych znajdziecie Państwo funkcjonalne, odpowiednio rozplanowane projekty, które są wprost idealne do rozpoczęcia własnego biznesu. Każdy nasz projekt budynku agroturystycznego można zaadaptować pod dowolne warunki terenowe działki. To znaczy nadmorskie, górskie lub wiejskie. Mogą one pełnić rolę siedliska całorocznego lub być tylko domami wypoczynku okresowego. Dzięki naszym projektom budynków agroturystycznych możesz połączyć przyjemne z pożytecznym.
 • Gotowe projekty budynków agroturystycznych- co możemy Ci zaoferować?

  Gotowe projekty budynków agroturystycznych są zaliczane do grupy obiektów hotelarskich. W większości z nich zaprojektowano co najmniej siedem pokoi przeznaczonych pod wynajem dla turystów. Gotowe projekty budynków agroturystycznych powinny spełniać wymogi świadczenia usług żywieniowych dla swoich klientów oraz zapewniać możliwość całodziennego wyżywienia wynajmującym w pensjonacie.
 • Budynek agroturystyczny projekt- co najczęściej wybierają nasi Klienci?

  Najpopularniejszym rodzajem budynków gospodarczych są agroturystyczne. Dlatego polecamy przejrzenie projektów budynków agroturystycznych.
 • Oferty pokrewne

  Zachęcamy także do przejrzenia ofert pokrewnych takich jak projekty budynków handlowo usługowych, projekty budynków gospodarczych, projekty budynków usługowych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).