Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

NOWOCZESNE PROJEKTY DOMÓW PARTEROWYCH
 • Nowoczesne projekty domów parterowych są bardzo dobre dla wszystkich, który doceniają współczesne wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania. Pośród domów z tej kolekcji większość stanowią projekty o prostych, energooszczędnych formach, posiadające ogromne przeszklenia oraz modne detale. Tego rodzaju projekty opracowaliśmy w ten sposób, żeby zagwarantować mieszkańcom jak największą ilość naturalnego światła we wnętrzach. Zadbaliśmy również o jasny podział funkcjonalny oraz idealne warunki do wypoczynku oraz rekreacji. Kładziemy bardzo duży nacisk na rodzinny charakter strefy wypoczynkowej i obecność uroczych tarasów, które latem zaczynają być spójnym przedłużeniem salonu oraz jadalni.
 • Ciekawe projekty domów parterowych nowoczesnych

  W tej kolekcji naszych zgodnych z najnowszymi trendami projektów domów parterowych znajdują się między innymi ciekawe budynki z płaskim dachem, nowoczesne stodoły i interesujące obiekty z efektownym wykończeniem elewacji. Projekt domu jednopoziomowego przeznaczony jest dla tych inwestorów, którzy szukają oryginalnych oraz modernistycznych rozwiązań, przy zachowaniu wszystkich zasad zrównoważonego budownictwa. Nowoczesna bryła budynku razem z wykorzystanymi detalami na elewacji zewnętrznej powoduje, że tego rodzaju jednorodzinny dom w bardzo dużym stopniu wyróżnia się pośród innych nieruchomości, które zostały wybudowane w najbliższej okolicy. Niezwykłość projektu jest zależna również od innych czynników. Standardem stało się już podzielenie funkcjonalnego, przytulnego wnętrza na strefę nocną oraz dzienną. Jedna rodzina w każdym modernistycznym budynku z naszej kolekcji zawsze będzie czuła się wyjątkowo wygodnie. Zaletą, którą mają projekty nowoczesnych domów parterowych jest główna sypialnia rozszerzona o prywatną garderobę oraz łazienkę. Oczywiście to tylko przykład i można z takiego udogodnienia zrezygnować jeszcze na etapie opracowywania projektu. Wiele z naszych propozycji posiada dodatkowy pokój przeznaczony na gabinet lub pokój gościnny. Właściwie zaaranżowany przydomowy taras w lato zapewni gościom oraz domownikom możliwość zrelaksowania się i wypoczynku. Samotnie lub w gronie najbliższych znajomych. Nowoczesne projekty z naszego biura architektonicznego są pewną inwestycją na długie lata.
 • Dlaczego projekty domów parterowych nowoczesnych są tak lubiane przez naszych klientów?

  Należy zwrócić uwagę na to, że charakteryzują się one prostą, klasyczną bryłą oraz nieskomplikowanymi rozwiązaniami. Mają duże przeszklenia i oryginalnie wykończoną elewację. Bardzo często stosuje się naturalne materiały, drewniane okładziny, klinkier oraz kamień elewacyjny. Nasze projekty wyróżniają się minimalizmem, prostymi formami i neutralnymi kolorami. Nie mają w sobie żadnych zbędnych dekoracji. Ważna jest funkcjonalność i prostota. Zalicza się je do domów energooszczędnych. Zachęcamy do oglądania! Na pewno znajdziesz jakiś wyjątkowy projekt dla siebie. Dbamy o wysoką jakość każdego zamówienia i przykładamy dużą wagę do detali. Każdy projekt jest dopasowany do indywidualnych oczekiwań klientów.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).