Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

NOWOCZESNE DOMY
Wizualizacja DOM K5-07
     
DOM K5-07

199 m2

Wizualizacja DOM K5-16
     
DOM K5-16

84 m2

Wizualizacja DOM K5-03
     
DOM K5-03

208 m2

Wizualizacja DOM K4-98
     
DOM K4-98

164 m2

Wizualizacja DOM K3-26
     
DOM K3-26

100 m2

Wizualizacja DOM K3-43
     
DOM K3-43

137 m2

Wizualizacja DOM K2-99
     
DOM K2-99

112 m2

Wizualizacja DOM K3-41
     
DOM K3-41

139 m2

Wizualizacja DOM K3-19
     
DOM K3-19

119 m2

Wizualizacja DOM MD2-53
     
DOM MD2-53

112 m2

Wizualizacja DOM K5-01
     
DOM K5-01

89 m2

Wizualizacja DOM K4-99
     
DOM K4-99

116 m2

Wizualizacja DOM PD21-47
     
DOM PD21-47

112 m2

Wizualizacja DOM PD21-52
     
DOM PD21-52

134 m2

NOWOCZESNE DOMY DREWNIANE
 • Nowoczesne domy drewniane nie muszą być żadnym kompromisem. Mogą w sobie łączyć nowoczesną technologię, z dbaniem o ładny wygląd oraz funkcjonalność, zaspokajając z sukcesem potrzeby niewielkiej oraz wielkopokoleniowej rodziny. Mogą być domami drewnianymi całorocznymi, rekreacyjnymi lub zimowymi. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości potrzeb Klientów, opracowujemy niedrogie w eksploatacji domy drewniane. Domy szkieletowe pasywne i energooszczędne z drewna wyróżniają się niskim zużyciem energii, co daje możliwość zmniejszenia w dużym stopniu kosztów ogrzewania. Nowoczesne domy drewniane nie wymagają posiadania pozwolenia na budowę.
 • Tworzymy projekty nowoczesnych domów drewnianych w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Za sprawą naszego bogatego doświadczenia, które zdobyliśmy w naszym kraju oraz ciągłego doskonaleniu się w stosowaniu nowoczesnych technologii, opracowywane przez nas projekty, pozwalają tworzyć domy przytulne, ciepłe, zdrowe, energooszczędne. Są tanie w eksploatacji i ekologiczne. Technologia budowy w lekkim szkielecie drewnianym pochodzi z Ameryki Północnej. Jest doskonalona na całym świecie. Jest bardzo znana obecnie między innymi w Skandynawii i krajach Europy Zachodniej. Gwarantuje osiągnięcie bardzo dobrych parametrów fizyko-chemicznych obiektu, Trzeba tu wspomnieć przede wszystkim o wysokich parametrach izolacyjnych przy jednoczesnym dużo niższym zużyciu materiałów, w porównaniu do budowy domu w technologii tradycyjnej.
 • Nowoczesne domy drewniane projekty- co mamy do zaoferowania?

  Nowoczesne domy drewniane budowane techniką szkieletową coraz częściej są zamiennikiem klasycznego budownictwa. Co powoduje, że coraz więcej osób decyduje się na wybudowanie nowoczesnego domu drewnianego, zgodnie z naszym projektem? Najważniejszą rolę odgrywa tutaj kilka czynników. Warto tutaj wymienić między innymi: krótki czas budowy (od 2 do 4 miesięcy), niewielkie koszty inwestycji, można go budować bez względu na porę roku. Co więcej, domy szkieletowe można w przyszłości w prosty sposób rozbudować oraz unowocześnić. Nowoczesne projekty domów drewnianych są bardzo silną konkurencją dla budynków murowanych. Poznaj nasze propozycje, które wyróżniają się na rynku budowlanym.
 • Nowoczesne domy drewniane całoroczne- propozycja dla rodzin

  Czasy, w których budownictwo drewniane było kojarzone głownie z domkami letniskowymi, minęły już dawni. Coraz więcej osób docenia urok nowoczesnych domów drewnianych całorocznych. Sprawdź dlaczego wybudowanie całorocznego domu z drewna jest bardzo dobrym pomysłem. Co warto wiedzieć o domach z drewna? Budowa domów w technologii szkieletowej w znacznym stopniu różni się od wybudowania klasycznego, murowanego domu. Budowa domu z drewna trwa o wiele krócej.
 • Gotowe projekty domów drewnianych nowoczesnych

  W naszej ofercie znajdziesz gotowe projekty domów drewnianych nowoczesnych na każdą kieszeń i na każdą działkę. Zachęcamy do ich obejrzenia. Odwiedź także nowoczesne domy oraz . Naprawdę warto.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).