Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

Wyniki wyszukiwania - znalezionych: 1145
DOMY łADNE I TANIE W BUDOWIE
 • Domy ładne i tanie w budowie wiążą się z niskimi kosztami ich realizacji, a jednocześnie zachowują funkcjonalne połączenia w projekcie. Ze względu na ograniczone wydatki, są to najczęściej nieruchomości nie posiadające podpiwniczenia, lecz z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. Domy, które mają niskie koszty budowy, posiadają również prostą, zwartą konstrukcję. Bardzo często są to budynki z dachem dwuspadowym, który jest szybki i tani w budowie. Jednocześnie prosta linia bryły powoduje, że są to energooszczędne domy, które zapewniają niskie koszty utrzymania budynku. To nieruchomości w stylu klasycznym, o bardzo estetycznej elewacji. Czasem mają pewne nowoczesne akcenty. Znajdziesz tutaj tanie domy z poddaszem, jak i parterowe czy piętrowe.
 • Domy ładne i tanie w budowie

  Oferujemy tanie i nowoczesne projekty. Staramy się spełniać oczekiwania inwestorów i przedstawiamy Państwu kolekcję projektów domów ładnych i tanich w budowie. Charakteryzują się one nie tylko niskimi kosztami wykonania, ale również tym, że ich późniejsze utrzymanie jest ekonomiczne. W tej kategorii znajdują się domy zarówno dla małej, jak i dla dużej rodziny. Projekty z tej kategorii są przeznaczone do każdego typu działki i zabudowy (szeregowej, bliźniaczej). Mogą być to domy parterowe i z poddaszem użytkowym. Zazwyczaj są to propozycje projektowe, których realizacja w powodzeniem zmieści się w budżecie na zakup mieszkania. Jest to jedna z najważniejszych zalet tej kategorii projektów domów, ponieważ za te same pieniądze, mogą Państwo posiadać własną przestrzeń i cieszyć się prywatnością życia rodzinnego.
 • Czym charakteryzują się projekty ładnych i tanich domów?

  Gdy zdecydują się państwo na projekt z kolekcji domów ładnych i tanich w budowie, to nie muszą się Państwo martwić o wielkość ich bryły, ponieważ koszty budowy są zależne głównie od poziomu jej skomplikowania, a nie gabarytów. Nieruchomości, które mają regularne kształty, oraz niewielką ilość detali architektonicznych, są zdecydowanie tańsze. Wyróżniają się wygodnym oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Charakteryzują się prostą bryłą, opartą na rzucie prostokąta albo kwadratu, dwuspadowym dachem i oknami połaciowymi, które zjawiskowo zastępują lukarny, Bardzo często są to projekty domów z poddaszem użytkowym, ponieważ w ten sposób zostają zmniejszone straty ciepła, które ucieka przez dach. Kolejną cechą wyróżniającą projekty domów ładnych i tanich w budowie jest zastępowanie balkonów oknami francuskimi, to znaczy portfenetrami. Wpuszczają one do środka o wiele więcej światła niż te standardowe, dodają bryle lekkości i elegancji. Natomiast brak płyty balkonowej połączonej ze stropem pozwala na uniknięcie strat ciepła w tym miejscu.
 • Projekty ładnych i tanich domów z nowoczesną elewacją

  Rzetelnie oraz z rozmysłem zaprojektowane elewacje to następna zaleta kolekcji projektów nieruchomości tanich w budowie. Dekoracyjne oraz eleganckie materiały wykończeniowe, tynki w różnych kolorach i w różnej fakturze, sprawiają, że projekt prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie i nie niesie to za sobą wysokich kosztów.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).