Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

REZYDENCJE
Wizualizacja DOM AE1-21
     
DOM AE1-21

230 m2

Wizualizacja DOM AE1-28
     
DOM AE1-28

201 m2

Wizualizacja DOM AE1-20
     
DOM AE1-20

224 m2

Wizualizacja DOM AE1-36
     
DOM AE1-36

268 m2

Wizualizacja DOM AE1-42
     
DOM AE1-42

248 m2

Wizualizacja DOM AE8-78
     
DOM AE8-78

207 m2

Wizualizacja DOM AE1-61
     
DOM AE1-61

238 m2

Wizualizacja DOM AE8-44
     
DOM AE8-44

285 m2

Wizualizacja DOM AE4-92
     
DOM AE4-92

265 m2

Wizualizacja DOM AE8-07
     
DOM AE8-07

230 m2

Wizualizacja DOM AF2-64
     
DOM AF2-64

271 m2

Wizualizacja DOM AF1-26
     
DOM AF1-26

208 m2

Wizualizacja DOM AE8-50
     
DOM AE8-50

319 m2

Wizualizacja DOM AE7-62
     
DOM AE7-62

268 m2

Wizualizacja DOM AE8-04
     
DOM AE8-04

261 m2

Wizualizacja DOM AE9-29
     
DOM AE9-29

216 m2

Wizualizacja DOM AF2-14
     
DOM AF2-14

217 m2

Wizualizacja DOM AE3-33
     
DOM AE3-33

363 m2

REZYDENCJE
 • Projekty rezydencji wyróżniają się wyjątkową stylistyką, oryginalną konstrukcją oraz klasyczną formą. Posiadają kilka charakterystycznych elementów, takich jak: niski dach, szerokie, wystające okapy oraz symetryczna bryła budynku. Styl wykończenia domów o charakterze rezydencji jest różnorodny. Zazwyczaj domy te wykończone są różnobarwnymi tynkami i okładzinami elewacyjnymi. Rezydencje posiadają także wyraziste detale architektoniczne, takie jak: wykusze, ryzality czy klasyczne lukarny. W naszej obszernej kolekcji projektów-rezydencji znalazło się kilka ciekawych propozycji wartych uwagi. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!
 • Projekty rezydencji

  Projekt AC Radomiła G1 CE (DOM AE1-61) to dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym. Dedykowany cztero- lub pięcioosobowej rodzinie. Strefę wejściową zdobią cztery kolumny i zaokrąglone schody. Dom posiada lukarny, które są dodatkowym elementem ozdobnym budynku. Czterospadowy dach, pokryty został ciemnobrązową dachówką, która doskonale komponuje się z kamiennymi detalami i stolarką okienno-drzwiową. Po prawej stronie od wejścia mieści się kuchnia z jadalnią i funkcjonalną spiżarnią. Dalej przechodzimy do salonu z przytulnym kominkiem i bezpośrednim wyjściem na ogród. Na tej samej kondygnacji mieści się niewielka łazienka, dedykowana gościom i dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję gabinetu. Jednostanowiskowy garaż i kotłownia stanowią uzupełnienie projektu. Na poddaszu z kolei mieści się strefa nocna. W jej skład wchodzą: trzy sypialnie, przestronna łazienka z wanną, garderoba oraz pralnia.
  Rezydencje, projekty
 • Projekt domu, rezydencja

  Kolejnym, ciekawym projektem domu o charakterze rezydencji jest projekt AC Henia G2 CE (DOM AE7-83). To dom piętrowy, niepodpiwniczony, z dwustanowiskowym garażem. Dedykowany pięcio- lub sześcioosobowej rodzinie. Dom ten został pokryty czterospadowym dachem. Atrakcyjne wykończenie budynku przykuwa uwagę. Połączenie jasnej elewacji z drewnianą okładziną prezentuje się bardzo oryginalnie. Rozbudowany parter przewiduje: wiatrołap z garderobą, przestronny hol, toaletę, kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, salon, gabinet, pokój rekreacyjny, łazienkę, dwa gabinety, dwie sypialnie i dwie dodatkowe łazienki. Całość uzupełnia dwustanowiskowy garaż. Na piętrze z kolei zaprojektowano strefę nocną. W jej skład wchodzą: cztery sypialnie, dwie garderoby i dwie łazienki.
  Rezydencje, projekty
 • Dom, rezydencja

  Jeśli jednak marzą Państwo o rezydencji w nieco nowocześniejszym wydaniu proponujemy projekt AC Frame (z wiatą) CE (DOM AE8-07). To dom parterowy, energooszczędny, posiadający wentylację mechaniczną, pompę ciepła oraz system ogniw fotowoltaicznych i panele solarne. Projekt ten spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny. Płaski dach budynku podkreśla jego nowoczesny charakter. Dokładnie przemyślany układ wewnętrzny domu, gwarantuje komfort użytkowania. Wyraźny podział na dwie strefy: dzienną i nocną ułatwia komunikację między domownikami. Po lewej stronie od wejścia mieści się strefa dzienna. To w niej znajdą Państwo: kuchnię ze spiżarnią i przestronny pokój dzienny z kominkiem, a także toaletę. Po prawej stronie od wejścia mieści się część nocna, dedykowana gospodarzom. Przewiduje ona: dwie łazienki, garderobę i cztery sypialnie. Jedna z nich ma osobną garderobę. Uzupełnieniem projektu jest pomieszczenie gospodarcze.
  Rezydencje, projekty
 • Domy, rezydencje, projekty

  Ostatnią naszą propozycją domu o charakterze rezydencji jest projekt AC Steps G2 CE (DOM AE8-50). Dom ten, podobnie jak poprzedni projekt, to nowoczesny i energooszczędny budynek, wyposażony w pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne i solarne. Dwukondygnacyjny budynek, posiada wygodny, dwustanowiskowy garaż. Po lewej stronie od wejścia mieszczą się dwie strefy: dzienna i nocna, a po prawej część rekreacyjna i gospodarcza. W strefie dziennej mają Państwo do dyspozycji: dużą kuchnię ze spiżarnią, salon z jadalnią, toaletę, gabinet, łazienkę z narożną wanną, garderobę i dodatkowy pokój. W części rekreacyjnej natomiast mieści się: sauna, pokój rekreacyjny oraz łazienka. Część gospodarcza składa się z dwustanowiskowego garażu i z pomieszczenia gospodarczego.
  Rezydencje, projekty
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).