Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

Wyniki wyszukiwania - znalezionych: 10959
Z PODDASZEM
-100zł Wizualizacja DOM PC1-50
-100zł Wizualizacja DOM PC1-60
-300zł Wizualizacja DOM HP1-70
-300zł Wizualizacja DOM HP1-19
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-76
-200zł Wizualizacja DOM RS1-69
-100zł Wizualizacja DOM PC1-57
-100zł Wizualizacja DOM PC1-70
-100zł Wizualizacja DOM PC1-62
-100zł Wizualizacja DOM PC1-52
-200zł Wizualizacja DOM PC2-02
-200zł Wizualizacja DOM PC1-92
-100zł Wizualizacja DOM PC1-71
Z UŻYTKOWYM PODDASZEM
 • Domy z poddaszem

  to niezmiennie najpopularniejszy typ domów jednorodzinnych. Duża powierzchnia przy stosunkowo niskich kosztach budowy sprawia, że są one jednymi z najchętniej wybieranych i stawianych domów. Mając na uwadze potrzeby naszych inwestorów, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta domów z poddaszem użytkowym była bogata w różnorodne projekty. Głęboko wierzymy, że dzięki temu, każdy będzie mógł znaleźć idealny projekt w najlepszej cenie.
 • Domy z poddaszem to połączenie zalet domu piętrowego i parterowego. Doskonale nadają się na niedużą działkę, a przy tym budowa poddasza nie generuje tak dużych kosztów, jak budowa pełnej kondygnacji. Są to domy, w których powierzchnia wykorzystana jest niemal w 100%. W kategorii tej znajdują się zarówno projekty domów z poddaszem użytkowym, jak i domy z poddaszem nieużytkowym, umożliwiającym rozbudowę domu w przyszłości. Warto pamiętać, że domy do dalszej rozbudowy pozwalają rozłożyć budowę w czasie, przez co idealnie nadają się dla inwestorów, dla których koszt całej inwestycji ma duże znaczenie. W zależności od innych wydatków ukończenie poddasza można odłożyć w terminie, mając przy tym możliwość cieszenia się wykończoną i zwartą całością.
 • Projekty domów z poddaszem

  to specyficzna grupa budynków wielokondygnacyjnych. Znajdują się w niej zarówno klasyczne domy dworki, o tradycyjnej bryle, idealne na domy podmiejskie czy wiejskie rezydencje, jak i domy nowoczesne, domy energooszczędne i tanie w utrzymaniu. Znajdziemy tu domy na wąską działkę, bliźniaki, domy drewniane. Ograniczeniem nie jest również rodzaj dachu - domy z poddaszem zwieńczone mogą być dachem jedno- i dwuspadowym, a także kopertowym czy mansardowym. Elementem łączącym te z pozoru zupełnie różne budynki, jest przystosowana do adaptacji i zamieszkania przestrzeń poddasza. Więźba dachowa tworzy sklepienie pomieszczeń znajdujących się na najwyższej kondygnacji. W różnych wariantach połacie dachu mogą sięgać podłogi lub wspierać się na ściankach kolankowych. Przy zastosowaniu drugiego rozwiązania pomieszczenia staną się większe i wyeliminowane zostaną przestrzenie niemożliwe do zagospodarowania.
 • Poddasze można wykorzystać jako prywatną i intymną część domu, gdzie umieszczone są sypialnie. Parter wówczas staje się strefą otwartą, dostępną zarówno dla domowników, jak i ich gości.Domy z poddaszem są również świetnym rozwiązaniem dla rodzin, które interesują domy wielopokoleniowe. Można w nich bardzo łatwo wydzielić domy dla singli czy domy dla młodych, ale już dorosłych dzieci, gdzie będą mogły nacieszyć się swoją prywatnością.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).