Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

Wyniki wyszukiwania - znalezionych: 9106
Z PODDASZEM
Wizualizacja DOM AS2-21
     
DOM AS2-21

176 m2

Wizualizacja DOM AS2-27
     
DOM AS2-27

70 m2

Wizualizacja DOM AS1-19
     
DOM AS1-19

116 m2

Wizualizacja DOM AS2-13
     
DOM AS2-13

131 m2

Wizualizacja DOM AS2-01
     
DOM AS2-01

69 m2

Wizualizacja DOM AS1-12
     
DOM AS1-12

117 m2

Wizualizacja DOM AS1-76
     
DOM AS1-76

138 m2

Wizualizacja DOM AS1-46
     
DOM AS1-46

170 m2

 DOM PK6-48
     
DOM PK6-48

100 m2

Wizualizacja DOM SZ4-53
     
DOM SZ4-53

70 m2

Z UżYTKOWYM PODDASZEM
 • Z użytkowym poddaszem - projekty domów Domy z poddaszem to niezmiennie najpopularniejszy typ domów jednorodzinnych. Duża powierzchnia przy stosunkowo niskich kosztach budowy sprawia, że są one jednymi z najchętniej wybieranych i stawianych domów. Mając na uwadze potrzeby naszych inwestorów, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta domów z poddaszem użytkowym była bogata w różnorodne projekty. Głęboko wierzymy, że dzięki temu, każdy będzie mógł znaleźć idealny projekt w najlepszej cenie. Bardzo dużą popularność mają również projekty domów parterowych.
 • Domy z poddaszem to połączenie zalet domu piętrowego i parterowego. Doskonale nadają się na niedużą działkę, a przy tym budowa poddasza nie generuje tak dużych kosztów, jak budowa pełnej kondygnacji. Przez co nie są dużo droższe niż projekty parterowe.
 • Są to domy, w których powierzchnia wykorzystana jest niemal w 100%. W kategorii tej znajdują się zarówno projekty domów z poddaszem użytkowym, jak i domy z poddaszem nieużytkowym, umożliwiającym rozbudowę domu w przyszłości. Warto pamiętać, że domy do dalszej rozbudowy pozwalają rozłożyć budowę w czasie, przez co idealnie nadają się dla inwestorów, dla których koszt całej inwestycji ma duże znaczenie. W zależności od innych wydatków ukończenie poddasza można odłożyć w terminie, mając przy tym możliwość cieszenia się wykończoną i zwartą całością.
 • Projekty domów z poddaszem to specyficzna grupa budynków wielokondygnacyjnych. Znajdują się w niej zarówno klasyczne domy dworki, o tradycyjnej bryle, idealne na domy podmiejskie czy wiejskie rezydencje, jak i domy nowoczesne, domy energooszczędne i tanie w utrzymaniu. Znajdziemy tu domy na wąską działkę, bliźniaki, domy drewniane. Ograniczeniem nie jest również rodzaj dachu - domy z poddaszem zwieńczone mogą być dachem jedno- i dwuspadowym, a także kopertowym czy mansardowym. Elementem łączącym te z pozoru zupełnie różne budynki, jest przystosowana do adaptacji i zamieszkania przestrzeń poddasza. Więźba dachowa tworzy sklepienie pomieszczeń znajdujących się na najwyższej kondygnacji. W różnych wariantach połacie dachu mogą sięgać podłogi lub wspierać się na ściankach kolankowych. Przy zastosowaniu drugiego rozwiązania pomieszczenia staną się większe i wyeliminowane zostaną przestrzenie niemożliwe do zagospodarowania.
 • Poddasze można wykorzystać jako prywatną i intymną część domu, gdzie umieszczone są sypialnie. Parter wówczas staje się strefą otwartą, dostępną zarówno dla domowników, jak i ich gości. Domy z poddaszem są również świetnym rozwiązaniem dla rodzin, które interesują domy wielopokoleniowe. Można w nich bardzo łatwo wydzielić domy dla singli czy domy dla młodych, ale już dorosłych dzieci, gdzie będą mogły nacieszyć się swoją prywatnością.
 • Projekty domów z poddaszem użytkowym - co je charakteryzuje?

  Mamy szeroką ofertę projektów domów z poddaszem użytkowym. Tego rodzaju projekty są szczególną grupą budynków o kilku kondygnacjach. Parametrem, który łączy często zupełnie odmienne obiekty, jest przystosowanie do zamieszkania w przestrzeni pod dachem W tej kolekcji znajdziesz między innymi: projekty domów z poddaszem użytkowym na wąską działkę, bliźniaków, ogromnych rezydencji, projekty domów z poddaszem użytkowym nowoczesnych albo rustykalnych, które mają konstrukcję drewnianą, zwieńczonych jedno- lub wielospadowymi dachami. Konstrukcja więźby tworzy sklepienie nad pomieszczeniami najwyższej kondygnacji. Połacie mogą sięgać prawie do samej podłogi lub wspierać się na podwyższonych ściankach kolankowych. To sprawia, że pokoje stają się większe oraz bardziej ustawne. Przede wszystkim zostają usunięte wszystkie miejsca, które są niemożliwe do zagospodarowania. Czasami, w szczególności w przypadku stromych dachów, zakłada się w przestrzeni poddasza strop podwieszany, który oddziela od części mieszkalne niepotrzebny obszar pod kalenicą. Trzeba pamiętać o tym, że do powierzchni użytkowej na poddaszu, nie dolicza się obszarów o wysokości mniejszej niż przyjęta w obecnej normie. Poddasze przeznaczone jest najczęściej na strefę nocną. Czasem jest ona wzbogacona o jedno albo dwa pomieszczenia rekreacyjne. Domy w tej kategorii dają możliwość uporządkowania funkcji w pionie. Konieczny jest podział na poszczególne kondygnacje, które będą pozwalały zmieścić rozbudowany program użytkowy nawet na mniejszej działce.
 • Gotowe projekty domów z poddaszem - co możemy Ci zaoferować?

  Zapraszamy do zapoznania się z najpopularniejszą kategorią projektów domów. Dom z poddaszem, który jest przykryty wysokim, spadzistym dachem, jest bardzo często widziany w naszym krajobrazie. Jest to również naturalne rozwiązanie, jak najlepsze, jeżeli chodzi o koszty budowy. Z tego powodu nie może dziwić, że projekty domów z wygodnym i funkcjonalny, poddaszem są potrzebne wielu inwestorom. W tym pozornie prostym schemacie mamy Ci do zaoferowania całą kolekcję oryginalnych rozwiązań. Szlachetne w swoim minimalizmie domki z dwuspadowym dachem, dachy wielospadowe, majestatyczne dworki oraz domy drewniane. Wszystko, co tylko sobie wymarzysz. Wśród naszych projektów domów z poddaszem nie brak jest nowoczesnych rozwiązań o zdecydowanych liniach oraz subtelnych zestawieniach kolorystyczno ? materiałowych.
 • Projekty domów z poddaszem do adaptacji - proste i funkcjonalne

  Wśród projektów domów parterowych można znaleźć bardzo wiele propozycji, które będą odpowiadały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie mamy niewielkie domu z poddaszem do własnej aranżacji jako dodatkowe pokoje lub pomieszczenia gospodarcze w postaci strychu. To w jaki sposób zostanie wykorzystana ta dodatkowa powierzchnia, zależne jest tylko od Twoich własnych preferencji. Poddasza są kojarzone głównie z bardzo klimatycznymi oraz kameralnymi pokojami, które są zaadaptowane jako sypialnie. Każdy z dostępnych projektów domów z poddaszem do adaptacji ma zaplanowane schody. Mieszczą się one w holu lub w przedsionku. Dzięki nim można komfortowo wykorzystać poddasze.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).