Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

PROJEKTY REZYDENCJI Z BASENEM
Wizualizacja DOM ST4-56
     
DOM ST4-56

234 m2

Wizualizacja DOM ST7-33
     
DOM ST7-33

288 m2

Wizualizacja DOM BM8-89
     
DOM BM8-89

323 m2

Wizualizacja DOM SA1-39
     
DOM SA1-39

199 m2

Wizualizacja DOM AE4-72
     
DOM AE4-72

655 m2

Wizualizacja DOM AM2-22
     
DOM AM2-22

228 m2

Wizualizacja DOM AM1-63
     
DOM AM1-63

570 m2

PROJEKTY REZYDENCJI Z BASENEM
 • Oferujemy ciekawe projekty willi oraz posiadłości. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową kolekcją projektów rezydencji z basenem. Idealnie spełniają one oczekiwania klientów, którzy szukają komfortu oraz przestrzeni w swoich wymarzonych domach. Przedstawione w tej kategorii projekty wyróżniają się reprezentacyjnym wyglądem i rozbudowanymi układami funkcjonalnymi, dopasowanymi do potrzeb nawet najbardziej krytycznych inwestorów. Mogą w nich Państwo znaleźć dodatkowe rozwiązania. Mowa tu nie tylko własnym basenie, ale na przykład o domowym SPA, prywatnej siłowni lub sali telewizyjnej, koncertowej. Domy zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wnętrza zaspokoją potrzeby każdego domownika. Natomiast interesujący wygląd oraz dopracowana stylistyka elewacji powodują, że każdy z projektów rezydencji z basenem wygląda wyjątkowo elegancko i stylowo.
 • Stylowe oraz klasyczne projekty rezydencji z basenem

  Projekty domów o charakterze posiadłości wyróżniają się pośród innych domów zachwycającą stylistyką i klasycznymi rozwiązaniami przestrzennymi, które są sprawdzone i komfortowe. Ich klasyczna forma ma parę specyficznych elementów: niski dach, szerokie, wystające okapy, zrównoważoną i symetryczna bryłę, tarasy zamiast balkonów. Przestronne oraz jasne wnętrza w projektach domów w stylu rezydencji, są przytulne i z pewnością spodobają się wszystkim klientom. Jeżeli szukasz komfortu i spokoju, to jest to dom dla Ciebie. Wśród naszych projektów znajdują się nieruchomości z piwnicą, które w niej mają nie tylko strefę typowo gospodarczą, ale również rekreacyjną. Na przykład siłownię lub pokój telewizyjny.
 • Imponujące projekty rezydencji luksusowych

  Stylowe rezydencje z basenem można również znaleźć w kolekcji projektów domów dwurodzinnych. Część z prezentowanych budynków może być realizowana w kilku fazach budowy, ponieważ należą do popularnej kategorii projektów domów dwuetapowych. Deweloperom na pewno spodobają się pomysły domów bliźniaczych i budynków do zabudowy szeregowej, które swoim eleganckim charakterem wykończenia i stylem podkreślają walory architektoniczne zabudowy willowej. Projekty domów o charakterze willi prezentują się bardzo dobrze w krajobrazie miejskim, jak również w podmiejskiej okolicy, w otoczeniu ogrodu w stylu parkowym. Ich reprezentacyjny wygląd i efektywny sposób wykończenia powodują, że są one bardzo popularne wśród naszych klientów.
 • Szlachetne projekty willi

  Projekty willi, które są wytworne i imponujące to wyjątkowa oferta naszego biura. Jest to propozycja skierowana do klientów, którzy szukają bardzo przestronnych domów, o klasycznym charakterze oraz wyjątkowo wygodnym wnętrzu. Cechą charakterystyczną rezydencji z basenem jest ich regularna bryła pokryta dachem czterospadowym i eleganckie, wyraziste detale architektoniczne. Mamy tutaj na myśli na przykład: wykusze, ryzality lub klasyczne lukarny. Projekty willi mają bardzo rozbudowany układ funkcjonalny wnętrz. Zachęcamy serdecznie do ich uważnego przeglądania.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).