Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

PIĘTROWE
 • Projekty domów piętrowych

  to duża i różnorodna kategoria. W naszej ofercie znajdują się zarówno domy nowoczesne, jak i domy tradycyjne. Domy piętrowe w tradycyjnym stylu często wykorzystywane są jako domy dwurodzinne lub wielopokoleniowe. Z kolei nowoczesne, piętrowe domy są doskonałą alternatywą dla mieszkań w blokach, a ich geometryczne bryły idealnie wpisują się w miejski krajobraz. Kategoria "domy piętrowe" to zarówno projekty domów z płaskim dachem, jak i mające bardziej spadzisty kąt nachylenia, który często wymagany jest w warunkach zabudowy wydawanych przez gminę.
 • Nasza szeroka oferta domów piętrowych pozwala na wybranie inwestorowi domu, który spełni jego wszelkie oczekiwania. Dostępne są projekty o różnych powierzchniach, różnych rodzajach podpiwniczeń (częściowe, całkowite lub brak), a także z różną ilością stanowisk w garażu. W kategorii tej znajdziemy między innymi domy na wąską działkę, domy tanie w budowie oraz domy tanie w użytkowaniu.

  Domy piętrowe

  są domami uniwersalnymi - nadają się na działki o różnych kształtach i rozmiarach, a także o różnych sposobach zabudowy: wolnostojące, szeregowe, czy bliźniaki.
 • Niewątpliwą zaletą domów piętrowych jest fakt, że mają mniejszą powierzchnię zabudowy, niż domy parterowe o tej samej powierzchni mieszkalnej. Piętra pozwalają na bardziej funkcjonalne podzielenie domu na strefy. Na niższej kondygnacji można umieścić wszystkie pomieszczenia ogólnodostępne, a na wyższej sypialnie i pomieszczenia przeznaczone tylko dla domowników. W przypadku domów parterowych strefa dzienna i nocna nie są od siebie tak wyraźnie oddzielone.
 • Projekty domów piętrowych to domy, które mogą być idealną alternatywą dla poddasza użytkowego. W przypadku domów z poddaszem użytkowym więźba dachowa ogranicza powierzchnię użytkową poddasza, a także wymusza skośne ściany, które mogą sprawić problem podczas aranżacji wnętrza. W przypadku domów piętrowych mamy do dyspozycji przynajmniej dwie, pełne kondygnacje z przestronnymi pomieszczeniami. Ponadto, okna tradycyjne znacznie skuteczniej oświetlają wnętrze, aniżeli okna dachowe, czy lukarny. Należy pamiętać, że dom piętrowy nie zawsze oznacza dużą wysokość do kalenicy - wiele takich projektów ma wysokość mieszczącą się w limitach planów zagospodarowania przestrzennego. Domy piętrowe to idealna kategoria dla inwestorów, którzy cenią sobie oryginalność oraz wygodę, a przy tym są ograniczeni rozmiarami działki.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).