Nasz serwis korzysta z plików cookies, szczegółowe informacje na temat plików cookies można uzyskać w Polityce prywatnościX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20, so-nd 9-15

Wybierz województwo i przejdź
do oddziału w Twoim mieście
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

w Polsce

Ponad 975 punktów
w całej polsce

PARTEROWE
 • Projekty domów parterowych to pokaźna oferta gotowych projektów, wśród których znajdziemy zarówno nowoczesne domy parterowe, jak i tradycyjne dworki, idealnie komponujące się z podmiejskim czy wiejskim krajobrazem. Niektóre z nich to domy parterowe z poddaszem, które można zaadaptować na kolejnym etapie budowy.
 • Projekty parterowe to domy proste w budowie, łatwe do wkomponowania w projekt ogrodu i zagospodarowania działki. Jedna kondygnacja nie wymaga budowy schodów, co nie tylko obniża koszty budowy, ale również powoduje, że taka zabudowa jest idealna na dom dla osób niepełnosprawnych, starszych czy rodzin z małymi dziećmi. Małe domy parterowe spełniają wymogi programu "Mieszkanie dla Młodych".
 • W naszej ofercie znajdują się zarówno projekty domów parterowych z garażem, jak i bez, podpiwniczone bądź bez piwnic. Tanie w budowie, proste i funkcjonalne są bardzo popularne wśród osób budujących domy jednorodzinne, mimo iż wymagają większej działki niż domy dwukondygnacyjne o tej samej powierzchni.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).