Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

PARTEROWE
 • Domy parterowe

  to domy przede wszystkim proste w budowie, łatwe do wkomponowania w projekt ogrodu i zagospodarowania działki. Rozplanowane są w obrębie jednej naziemnej kondygnacji. Domy parterowe są tanie w budowie, proste i funkcjonalne. Brak schodów to po pierwsze niższe koszty budowy, ale płynie z tego jeszcze jedna korzyść - domy parterowe idealnie sprawdzają się w przypadku osób niepełnosprawnych, starszych oraz kiedy w rodzinie są małe dzieci. Domy te można w bardzo efektowny sposób wkomponować w ogród. Niemal każde pomieszczenie może mieć widok oraz wyjście na tereny zielone. Sam ogród zyskuje zaś dzięki temu, że niska bryła domu parterowego rzuca znacznie mniej cienia.
 • Domy parterowe są bardzo popularne wśród osób budujących domy jednorodzinne, mimo iż zazwyczaj wymagają znacznie większej działki niż domy wielokondygnacyjne o tej samej powierzchni. Niektóre domy parterowe zostały stworzone jednak specjalnie z myślą o małych działkach. Małe domy parterowe spełniają wymogi programu "Mieszkanie dla Młodych".
 • Projekty domów parterowych

  to pokaźna oferta gotowych projektów, wśród których znajdziemy zarówno nowoczesne domy parterowe, jak i tradycyjne dworki, idealnie komponujące się z podmiejskim czy wiejskim krajobrazem. Znajdziemy tutaj domy z dachami dwuspadowymi, czy płaskimi, budynki wolnostojące, a także przeznaczone do zbliźniaczenia. Niektóre z nich to domy parterowe z poddaszem, które można zaadaptować na kolejnym etapie budowy. Wśród naszych projektów można znaleźć projekty z różnymi rodzajami podpiwniczenia: podpiwniczeniem całkowitym, podpiwniczeniem częściowym, bez podpiwniczenia. Dostępne są również różne rozwiązania garażowe: garaże jednostanowiskowe, garaże dwustanowiskowe, a także projekty bez garażu. Szeroka oferta i atrakcyjne ceny pozwolą każdemu z inwestorów wybrać idealny projekt.
 • Domy parterowe są równie komfortowe w użytkowaniu, co domy piętrowe. W wielu przypadkach, z uwagi na większą dostępność wszystkich pomieszczeń, domy parterowe mogą okazać się funkcjonalniejsze. Podobnie jak w przypadku domów o większej ilości kondygnacji, w domu parterowym również istnieje możliwość oddzielenia części dziennej i nocnej. Zazwyczaj dokonuje się tego poprzez umieszczenie tych stref w przeciwległych częściach domu. W domach parterowych strefy zostają oddzielone, przy tym jednak jedna kondygnacja pomaga na lepszą integrację domowników.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).