Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

PROJEKTY NOWOCZESNYCH DOMÓW - NOWOCZESNE DOMY
-200zł Wizualizacja DOM PC2-02
-100zł Wizualizacja DOM PC1-56
-300zł Wizualizacja DOM HP1-31
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-72
-250zł Wizualizacja DOM EB5-13
-300zł Wizualizacja DOM HP1-22
-200zł Wizualizacja DOM BR1-02
-200zł Wizualizacja DOM BR7-59
-200zł Wizualizacja DOM BR1-69
-250zł Wizualizacja DOM AR8-15
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-82
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-74
-250zł Wizualizacja DOM OG1-30
-5% Wizualizacja DOM KR5-68
-250zł Wizualizacja DOM OG1-63
-250zł Wizualizacja DOM EB5-12
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-91
NOWOCZESNE DOMY
 • Nowoczesne domy

  to projekty, które łączą w sobie nowatorską, często futurystyczną estetykę z wysokim komfortem i dużą funkcjonalnością. Domy nowoczesne mają cechy charakterystyczne dla współczesnej architektury. Przeznaczone są dla inwestorów, którzy są otwarci na nowe pomysły, nie boją się odważnych rozwiązań i lubią się wyróżniać, a ponadto cenią sobie kontakt z naturą. Z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością wśród Polaków. Przedział cenowy domów z tej kategorii jest bardzo szeroki - nie tylko ze względu na różne wielkości, ale również materiały i rozwiązania zastosowane przez architekta. Projekty domów nowoczesnych to domy energooszczędne, ekologiczne, w wielu przypadkach charakteryzujące się parametrami, jakie mają tylko domy pasywne. Energooszczędne rozwiązania oraz systemy inteligentnego domu poprawiają komfort życia i znacznie obniżają koszty utrzymania budynku. Projekty domów nowoczesnych są uniwersalne - potrafią wpisać się zarówno w wielkomiejski, jak i wiejski krajobraz.
 • W kategorii domów nowoczesnych znajdują się jednorodzinne i wielorodzinne nowoczesne domy parterowe, nowoczesne domy piętrowe oraz nowoczesne domy z poddaszem. Kategoria ta obejmuje projekty o różnych powierzchniach i nadające się na różne typy działek - domy na wąską działkę, domy na małą działkę, domy na dużą działkę czy domy na działkę kwadratową. Nowoczesne domy to przede wszystkim domy z płaskim dachem, ale w naszej ofercie posiadamy również domy z dachem dwuspadowym, czy wielospadowym, podkreślającym nowoczesność konstrukcji. Płaski dach pozwala na efektywne wykorzystanie swojej powierzchni - można umieścić tam dodatkowy taras lub zamontować panele solarne. Cechą charakterystyczną nowoczesnych domów jest atrakcyjna bryła, o prostej linii. Można jednak znaleźć również domy jednorodzinne w stylu klasycznym, wzbogacone o nowoczesne akcenty. Główną dekorację wszystkich nowoczesnych domów stanowi elegancka i wysokiej jakości elewacja domu. Zazwyczaj przy jej tworzeniu wykorzystuje się niebanalne materiały - szkło, kamień, a także egzotyczne drewno. Duże przeszklenia, charakterystyczne dla tego typu domów, sprawia, że pomieszczenia nie tylko wydają się bardziej przestrzenne, ale również są doskonale doświetlone naturalnym światłem.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).