Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

PROJEKTY NOWOCZESNYCH DOMóW - NOWOCZESNE DOMY
Wizualizacja DOM CP5-24
     
DOM CP5-24

160 m2

-500zł Wizualizacja DOM ZA2-03
     
DOM ZA2-03

118 m2

Wizualizacja DOM CP5-29
     
DOM CP5-29

126 m2

-500zł Wizualizacja DOM ZA1-74
     
DOM ZA1-74

70 m2

-500zł Wizualizacja DOM BR1-02
     
DOM BR1-02

120 m2

-500zł Wizualizacja DOM BR7-59
     
DOM BR7-59

108 m2

Wizualizacja DOM CP5-15
     
DOM CP5-15

168 m2

-500zł Wizualizacja DOM ZA1-72
     
DOM ZA1-72

70 m2

Wizualizacja DOM CP5-21
     
DOM CP5-21

218 m2

-400zł Wizualizacja DOM RD2-49
     
DOM RD2-49

99 m2

-400zł Wizualizacja DOM RD2-45
     
DOM RD2-45

125 m2

-400zł Wizualizacja DOM RD2-54
     
DOM RD2-54

123 m2

Wizualizacja DOM CP5-16
     
DOM CP5-16

172 m2

Wizualizacja DOM CP5-08
     
DOM CP5-08

161 m2

-500zł Wizualizacja DOM ZA1-82
     
DOM ZA1-82

99 m2

Wizualizacja DOM CP5-35
     
DOM CP5-35

102 m2

Wizualizacja ZESTAW KH6-01
     
ZESTAW KH6-01

118 m2

Wizualizacja DOM KH6-11
     
DOM KH6-11

84 m2

Wizualizacja DOM KH6-07
     
DOM KH6-07

124 m2

Wizualizacja ZESTAW KH5-96
     
ZESTAW KH5-96

99 m2

Wizualizacja ZESTAW KH5-98
     
ZESTAW KH5-98

99 m2

Wizualizacja DOM KH6-08
     
DOM KH6-08

114 m2

Wizualizacja DOM KH6-09
     
DOM KH6-09

92 m2

Wizualizacja ZESTAW KH6-02
     
ZESTAW KH6-02

118 m2

NOWOCZESNE DOMY
 • Nowoczesne domy - projekty domów Nowoczesne domy to projekty, które łączą w sobie nowatorską, często futurystyczną estetykę z wysokim komfortem i dużą funkcjonalnością. Domy nowoczesne mają cechy charakterystyczne dla współczesnej architektury. Przeznaczone są dla inwestorów, którzy są otwarci na nowe pomysły, nie boją się odważnych rozwiązań i lubią się wyróżniać, a ponadto cenią sobie kontakt z naturą. Z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością wśród Polaków. Przedział cenowy domów z tej kategorii jest bardzo szeroki - nie tylko ze względu na różne wielkości, ale również materiały i rozwiązania zastosowane przez architekta. Projekty domów nowoczesnych to domy energooszczędne, ekologiczne, w wielu przypadkach charakteryzujące się parametrami, jakie mają tylko domy pasywne. Energooszczędne rozwiązania oraz systemy inteligentnego domu poprawiają komfort życia i znacznie obniżają koszty utrzymania budynku. Projekty domów nowoczesnych są uniwersalne - potrafią wpisać się zarówno w wielkomiejski, jak i wiejski krajobraz. W kategorii domów nowoczesnych znajdują się jednorodzinne i wielorodzinne nowoczesne domy parterowe, nowoczesne domy piętrowe oraz nowoczesne domy z poddaszem. Kategoria ta obejmuje projekty o różnych powierzchniach i nadające się na różne typy działek - domy na wąską działkę, domy na małą działkę, domy na dużą działkę czy domy na działkę kwadratową. Nowoczesne domy to przede wszystkim domy z płaskim dachem, ale w naszej ofercie posiadamy również domy z dachem dwuspadowym, czy wielospadowym, podkreślającym nowoczesność konstrukcji. Płaski dach pozwala na efektywne wykorzystanie swojej powierzchni - można umieścić tam dodatkowy taras lub zamontować panele solarne. Cechą charakterystyczną nowoczesnych domów jest atrakcyjna bryła, o prostej linii. Można jednak znaleźć również domy jednorodzinne w stylu klasycznym, wzbogacone o nowoczesne akcenty. Główną dekorację wszystkich nowoczesnych domów stanowi elegancka i wysokiej jakości elewacja domu. Zazwyczaj przy jej tworzeniu wykorzystuje się niebanalne materiały - szkło, kamień, a także egzotyczne drewno. Duże przeszklenia, charakterystyczne dla tego typu domów, sprawia, że pomieszczenia nie tylko wydają się bardziej przestrzenne, ale również są doskonale doświetlone naturalnym światłem. pracownia-projekty
 • Nowoczesne domy projekty domów

  W naszej ofercie mamy bardzo szeroki wybór nowoczesnych domów i ich projektów. Nie zawsze odchodzimy od tradycyjnej formy domu. Nowoczesność wiąże się nie tylko z charakterystyczną prostą formą. W tej kolekcji można zobaczyć również zupełnie innowacyjne myślenie o kształtowaniu bryły i konstrukcji budynku. Zmieniają się również relacje pomiędzy tymi elementami. W kolekcji nowoczesne domy znajdują się wszystkie projekty, które wykorzystują najnowsze rozwiązanie, trendy oraz estetykę. Często są one bardzo oryginalne. W największym uproszczeniu można stwierdzić, że projekty domów mają bardziej otwarte wnętrza. Często są rozplanowane jako odbiegające od klasycznych schematów. Dzięki temu bywają o wiele bardziej funkcjonalne oraz przyjazne dla użytkowników. Często spotykanym rozwiązaniem jest połączenie wnętrza z ogrodem. To sprawia, że zwiększa się komfort użytkowania. W naszej ofercie mamy również projekty domów, których funkcjonalność nie różni się od tradycyjnych rozwiązań. Nowoczesna pozostaje wtedy jedynie forma.
 • Gotowe projekty domów nowoczesnych- czym się wyróżniają?

  Mamy wyjątkową ofertę gotowych projektów domów nowoczesnych. Ta kolekcja łączy w sobie atrakcyjne i eleganckie wykończenie elewacji. Bardzo często stosujemy naturalne materiały, komfortowe programy funkcjonalne i zwartą, kompaktową bryłę przykrytą najczęściej dwuspadowym dachem. Wpływa to w bardzo dużym stopniu na ergonomię domu. Gotowe projekty domów nowoczesnych wyróżniają się szerokim otwarciem na zewnątrz. Mają duże przeszklenia i drzwi tarasowe. W tego typu domach jest płynne połączenie domu z ogrodem. Styl nowoczesnych projektów domów cechuje się odchodzeniem od klasycznych form na rzecz lekkich oraz ekonomicznych konstrukcji, które kładą nacisk na naturalne materiały wykończeniowe. Dzięki nim w przyszłości zmniejszą się koszty użytkowania domu. Panoramiczne przeszklenia bardzo często stosowane w projektach nowoczesnych domów, nie tylko wprowadzają do wnętrza dużo naturalnego światła, ale też mają wpływ na szybkość ogrzewania domu. Przeszklenia o dużej powierzchni, często rozciągające się na szerokość dwóch kondygnacji, w szczególności na elewacjach nasłonecznionych, są też elementem dekoracyjnym. Pomieszczenia wydają się przestronne. Łączy się to z minimalizmem, który jest jednym z wyznaczników nowoczesnych projektów domów. Rezygnuje się ze zbędnych dekoracji. Stawia się na funkcjonalność i prostotę.
 • Domy nowoczesne projekty- co mamy w naszej kolekcji?

  Domy nowoczesne i ich projekty to trend, który powoli jest dostrzegany przez polskich inwestorów. Najczęściej występuje w domach z płaskim dachem, które jest wartym zainteresowania rozwiązaniem. Dzięki niemu można uzyskać dodatkowy taras. Co więcej zwiększa parametry cieplne domu, ułatwia właściwe ustawienie solarów słonecznych. Nie wspominając już o ciekawym efekcie wizualnym. Domy nowoczesne mają w sobie najlepsze cechy tradycyjnych rozwiązań, a jednocześnie posiadają minimalistyczny styl. Zachęcamy do przejrzenia całej kategorii!
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).