Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

Wyniki wyszukiwania - znalezionych: 458
BLIŹNIAKI
BLIŹNIAKI
 • Projekty bliźniaków

  to idealna oferta dla inwestorów, którzy chcą wybudować domy wielopokoleniowe, bądź zamieszkać blisko przyjaciół. Przed podjęciem decyzji o budowie domu, warto zorientować się wśród rodziny i znajomych, czy ktoś nie ma podobnych planów i zakupić wspólnie działkę budowlaną. Wspólna budowa bliźniaka może znacznie obniżyć koszty. Domy do zabudowy bliźniaczej pozwalają być blisko przy jednoczesnym zachowaniu prywatności. Ważne jest jednak, by właściciel drugiej połowy domu miał podobny gust do naszego - poszczególne segmenty mają nie tylko podobny wygląd, ale również układ pomieszczeń i funkcjonalność. Należy również zadbać o to, by wspólna ściana miała odpowiednią izolację akustyczną.
 • Domy bliźniaki

  to domy doskonale nadające się na wąską działkę. Bliźniaki są proste i tanie w budowie, a także późniejszej eksploatacji. Wiele z tych projektów nadaje się również do zabudowy szeregowej, do usytuowania na niedużych działkach w mieście bądź na jego obrzeżach. Projekty te często wybierane są przez deweloperów, którzy w oparciu o takie projekty budują nowoczesne, nieduże osiedla. Osiedla te często powstają blisko centrów miast, w miejscach o bogatej infrastrukturze, gdzie ceny działek mogą być bardzo wysokie. Mniejsza cena działki oznacza mniejszy koszt całej inwestycji, dlatego właśnie nowoczesne domy bliźniacze i do zabudowy szeregowej cieszą się tak dużą popularnością. Nasza oferta to jednak nie tylko nowoczesne bliźniaki, znajdziesz tu również bliźniaki o tradycyjnych bryłach, czy klasyczne dworki. Warto pamiętać, że projekt domu podstawowy plus jego lustrzane odbicie zwiększają ofertę gotowych bliźniaków dostępnych na naszych stronach.
 • Domy do zabudowy bliźniaczej to zazwyczaj domu wielokondygnacyjne - piętrowe lub z użytkowym poddaszem - dzięki temu można uzyskać dużą powierzchnię użytkową, mimo niedużej działki. Domy parterowe w zabudowie bliźniaczej są raczej niepraktyczne - domy jednokondygnacyjne wymagają dużej działki, co generuje większe koszty, a także znacznie utrudnia poszukiwanie działki. Projekty domów typu bliźniak mogą być podpiwniczone, z garażem, a także z nieużytkowym poddaszem, możliwym do adaptacji w późniejszym terminie.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).