Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

Wyniki wyszukiwania - znalezionych: 6
PROJEKTY 3D
Wizualizacja DOM PW2-47
     
DOM PW2-47

100 m2

Wizualizacja DOM MS3-90
     
DOM MS3-90

157 m2

-400zł Wizualizacja DOM AR9-23
     
DOM AR9-23

211 m2

Wizualizacja DOM AR9-24
     
DOM AR9-24

68 m2

Wizualizacja DOM MS3-05
     
DOM MS3-05

149 m2

Wizualizacja DOM MS3-89
     
DOM MS3-89

149 m2

PROJEKTY 3D
 • Każdy dom zaczyna się od marzeń. Myślimy o naszym przyszłym domu, myślimy nad tym jak będzie wyglądał, gdzie będzie stał i nawet jakie rośliny w ogrodzie będą go otaczać. Wizualizujemy sobie w myślach nasze przyszłe w nim życie. Niemniej takie wyobrażenia mogą być nieostre nawet jeśli precyzyjnie znamy materiały, z których dom zostanie wybudowany i obraliśmy już kolor elewacji. Przejść z marzeń do rzeczywistości pomogą projekty domów 3D. Dzięki nim możemy zobaczyć to co dotąd sobie tylko wyobrażaliśmy.
 • Projekt domu 3D

  Projekt domów 3D czyli trójwymiarowy nie jest zwykłym projektem. To całkiem inna jakość co do zwykłego rzutu z planu czy dwuwymiarowego rysunku. Inwestorzy, których pasją są gry komputerowe dobrze pamiętają jakim przełomem było przejście w ich grafice w pełny trójwymiar ponad dwie dekady temu. Rozpoczęła się wtedy zupełnie nowa era. Podobnie jest z projektami domów. Nawet najlepszy i najładniejszy rysunek dwuwymiarowy nie odzwierciedli w pełni rzeczywistości. Zawsze trzeba coś sobie "domyślić". Jakby to wyglądało "normalnie" czyli w trójwymiarze. Dlatego najlepszym projektem jest projekt domu 3D. Możemy zobaczyć nasz przyszły dom z każdej strony na ekranie komputera, jeszcze zanim wzniesie się on z fundamentów. Na bieżąco możemy wprowadzić korekty do naszej wizji konfrontując je z rzeczywistością by w efekcie zamieszkać w domu nie z naszych marzeń ale jeszcze lepszym!
 • Projekty domów z wizualizacją

  Projekt domu 3D wizualizuje go całościowo. To znaczy, że każdą jego część możemy zobaczyć z każdej strony. Specjalne programy komputerowe odzwierciedlą też zacienienie domu i kąt padania promieni słonecznych, widzimy więc jak prezentuje się dom z zewnątrz o różnych porach dnia. Projektanci zwizualizują nie tylko sam dom ale też działkę, na której stanie. Możemy więc z wyprzedzeniem zaplanować również ogród dookoła domu. Słowem dopasujemy wszystkie elementy przed samą budową i zobaczymy, jak będą się prezentować jako całość. Będzie można dokonać korekt unikając zbędnych kosztów. Jeśli chodzi o dokładność przedstawianego projektu nie powinniśmy sobie w ogóle zaprzątać głowy zmartwieniami w tej kwestii. Przy obecnym zaawansowaniu programów graficznych otrzymamy projekt, który będzie charakteryzował się niemalże fotograficzną jakością! Prawie nie do odróżnienia od rzeczywistości. Projekty 3D mogą mieć formę trójwymiarowych, statycznych grafik lub też krótkich animacji. Przyjrzymy się więc naszemu przyszłemu domowi jak należy!
 • Projekty domów z wizualizacją wnętrz

  Projekty trójwymiarowe nie ograniczają się jedynie do samego zewnętrza. Z równym powodzeniem jak dom i ogród, można w trójwymiarze zaprojektować wszystkie wnętrza, które mają znaleźć się w budynku. Dzięki wszystkim wyżej wymienionym atrybutom, ujrzymy dom z fotograficzną jakością od wewnątrz. Poczujemy się jakbyśmy siedzieli w salonie, lub stali w sypialni. Będziemy "przechadzać" się też po całości. Oczywiście zobaczymy jak nasłonecznione będzie każde pomieszczenie. Ma to szczególne znaczenie, jeśli planujemy założyć akwarium. Nie może ono być wystawione bezpośrednio na działanie promieni słonecznych, jeśli ma pięknie się prezentować i zadziwiać gości! Dzięki projektom domów z wizualizacją wnętrz zadbacie nawet o takie szczegóły!
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).