Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

Wyniki wyszukiwania - znalezionych: 0
HOTELE/PENSJONATY
 • W kolekcji Projekty hoteli znajdziesz bardzo wiele gotowych rozwiązań przeznaczonych zarówno dla małego, jak i dla dużego biznesu. Oferta prezentowana przez nasze biuro architektoniczne przewiduje praktyczne rozwiązania, które wyjątkowo dobrze sprawdzą się przy prowadzeniu usług gastronomicznych i noclegowych jednocześnie. Żeby zwiększyć atrakcyjność obiektów wiele z nich łączy w sobie funkcje hotelu oraz innych działalności. Na przykład takich jak SPA, restauracja, obiekt konferencyjny lub ośrodek odnowy biologicznej. Wszystkie projekty hoteli są w atrakcyjnych cenach są gwarantuje nasze biuro. Wiemy, że projekt hotelu to dopiero początek Twojej działalności i chcemy, żebyś zaczął ją jak najlepiej.
 • Projekt hotelu- co możemy Ci zaoferować?

  Każdy nasz projekt hotelu zaczyna się od dobrego pomysłu. Następnie trzeba przelać ten zarys na papier, a w końcowej fazie przekształcić go w funkcjonalny budynek. Nasze doskonałe pomysły z łatwością wcielamy w życie. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych architektów, którzy zaprojektują dla Ciebie i urządzą budynek w taki sposób, żebyś był w pełni zadowolony. Tym właśnie zajmują się nasi architekci. Zachęcamy do zapoznania się z projektami hoteli wykonanymi przez naszą firmę. W naszej ofercie mamy również projekty hoteli z kosztorysem.
 • Projekty hoteli- nasze propozycje

  W naszej ofercie mamy wiele gotowych projektów hoteli. Branża hotelowa w Polsce rozwija się coraz dynamiczniej. Nie dziwi więc również fakt, że rośnie zainteresowanie przedsiębiorców tego typu inwestycją. Turyści oraz biznesmeni chętnie korzystają z tego rodzaju zakwaterowania. Jednak z roku na rok ich oczekiwania stają się coraz większe. Jedni chcą nocować w miejscu, które charakteryzuje się pałacowym przepychem, innym zależy na delikatnej elegancji. Natomiast jeszcze inna grupa woli odpoczywać w miejscu, które ma swojski klimat. Nie brakuje również amatorów nowoczesnych lub industrialnych budynków. Mamy projekty hoteli, które będą odpowiadały wszystkim możliwym gustom. Zachęcamy do ich oglądania.
 • Projekty hoteli nowoczesnych- czym się charakteryzują?

  Projekty hoteli nowoczesnych to inwestycja z rozmachem. Trzeba to przyznać, że budowa hoteli jest ogromnym przedsięwzięciem. Zależnie od lokalizacji oraz podejścia inwestora, może zagwarantować mu utrzymanie przez bardzo wiele długich lat. Bardzo istotny jest tutaj wybór projektu hotelu nowoczesnego. Dlaczego warto wybrać gotowy projekt hotelu? Gotowe propozycje projektów hoteli nowoczesnych przewidują naprawdę bardzo różne możliwości. W naszej ofercie mamy mniejsze budynki z kilkoma pokojami dla gości oraz takie, które pomieszczą nawet kilkuset gości.
 • Projekty hoteli i pensjonatów- ciekawe i stylowe

  W naszej ofercie mamy gotowe projekty hoteli i pensjonatów. Wybudowanie tych drugich jest trochę tańsze niż hotelu. Pensjonaty w Polsce tak naprawdę mają bardzo podobny standard do hoteli.
 • Hotel- projekt dla Ciebie

  Zachęcamy do obejrzenia naszych projektów hoteli. Może znajdziesz wśród nich coś dobrego dla siebie?
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).