Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

Wyniki wyszukiwania - znalezionych: 4419
PROJEKTY MAŁYCH DOMÓW. MAŁE DOMY DO 120M
-100zł Wizualizacja DOM RK1-54
-250zł Wizualizacja DOM HP1-06
-250zł Wizualizacja DOM HP1-33
-250zł Wizualizacja DOM HP1-84
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-72
-250zł Wizualizacja DOM HP1-11
-100zł Wizualizacja DOM PC1-57
-200zł Wizualizacja DOM PC1-58
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-52
-200zł Wizualizacja DOM BR7-59
-200zł Wizualizacja DOM BR1-69
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-51
-250zł Wizualizacja DOM HP1-86
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-82
-200zł Wizualizacja DOM ZA1-74
MAŁE DOMY - DO 120M2
 • Małe domy

  to kategoria skierowana do inwestorów szukających ekonomicznego rozwiązania. Cieszą się one popularnością wśród inwestorów, którzy budują dom dla siebie, a nie kolejnych pokoleń. Male domy jednorodzinne popularne są w przypadku małych bądź wąskich działek. Nie ma również przeciwwskazań, by umieścić je na dużej działce, a resztę miejsca zagospodarować w inny sposób. W kategorii tej znajdują się domy o powierzchni do 100 metrów kwadratowych. W naszej ofercie posiadamy zarówno małe domy parterowe, jak i małe domy z poddaszem. Wśród małych domów znajdują się projekty domów o różnej konstrukcji; murowanej, szkieletowej, a nawet z bali. Większość małych domów to projekty domów całorocznych, ale znajdują się wśród nich również małe i tanie domy letniskowe.
 • Cechą charakterystyczną tych projektów jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń z maksymalnym wykorzystaniem każdego metra. Podobnie jak w przypadku większych domów, zastosowano tutaj podział na strefę dzienną i nocną, a także zaplanowano pomieszczenia gospodarcze. Podobnie jak w przypadku dużych domów, projekt małego domu może również być zaplanowany do dalszej rozbudowy lub budowane etapami. W wielu projektach możliwa jest również późniejsza adaptacja poddasza na cele mieszkaniowe.
 • Mała powierzchnia i prosta bryła sprawia, że są to domy tanie w budowie, a postęp prac przebiega błyskawicznie i bezproblemowo. Koszty budowy mogą mocno różnić się w zależności od projektów, ale na pewno pozostaną niskie w porównaniu do domów o większej powierzchni. Małe domy są również ekonomiczne w późniejszej eksploatacji i użytkowaniu. "Mały dom" to dom w cenie mieszkania. Nie obciąży on mocno budżetu rodzinnego, ale pozwoli cieszyć się swoją prywatnością.
 • Wśród małych domów najwięcej projektów to domy z dachem dwuspadowym, bez podpiwniczenia, z garażem znajdującym się w bryle budynku. Dla bardziej wymagających inwestorów znajdą się również projekty z rozległymi dachami wielospadowymi, podpiwniczeniem czy innymi udogodnieniami.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).