Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

MAłA ARCHITEKTURA (BASENY, ALTANY, GRILLE, WIATY, WęDZARNIE)
Wizualizacja DOM PD4-98
     
DOM PD4-98

42 m2

Wizualizacja BUDYNEK PD4-92
     
BUDYNEK PD4-92

31 m2

Wizualizacja BUDYNEK PD4-82
     
BUDYNEK PD4-82

27 m2

Wizualizacja BUDYNEK PD9-78
     
BUDYNEK PD9-78

24 m2

Wizualizacja GARAŻ MR8-68
     
GARAŻ MR8-68

142 m2

Wizualizacja BUDYNEK PD4-90
     
BUDYNEK PD4-90

38 m2

Wizualizacja BUDYNEK PD9-74
     
BUDYNEK PD9-74

21 m2

Wizualizacja DOM AG3-71
     
DOM AG3-71

2 m2

Wizualizacja MODUŁ OGRODU BR1-77
     
MODUŁ OGRODU BR1-77

44 m2

Wizualizacja BUDYNEK PD4-28
     
BUDYNEK PD4-28

71 m2

Wizualizacja ALTANA BM9-71
     
ALTANA BM9-71

25 m2

Wizualizacja MODUŁ OGRODU BR1-75
     
MODUŁ OGRODU BR1-75

990 m2

Wizualizacja MODUŁ OGRODU BR7-85
     
MODUŁ OGRODU BR7-85

153 m2

Wizualizacja BUDYNEK AG4-32
     
BUDYNEK AG4-32

16 m2

Wizualizacja MODUŁ OGRODU BR1-76
     
MODUŁ OGRODU BR1-76

98 m2

Wizualizacja GARAŻ PD20-75
     
GARAŻ PD20-75

64 m2

Wizualizacja DOM AR7-32
     
DOM AR7-32

9 m2

Wizualizacja SZAMBO WB7-95
     
SZAMBO WB7-95

64 m2

MAłA ARCHITEKTURA (BASENY, ALTANY, GRILLE, WIATY, WęDZARNIE)
 • Altany zaliczane są do tzw. małej architektury. Dedykowane są wszystkim, którzy posiadają działkę rekreacyjną, ogród bądź podwórko przy domu. Budynek ten sprawdzi się idealnie podczas organizowania imprez na świeżym powietrzu. Niezależnie od warunków pogodowych, będziesz mógł cieszyć się towarzystwem gości i miejscem wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowo, dzięki odpowiednio zaprojektowanej altanie, każdy z zaproszonych przez Ciebie gości znajdzie dla siebie miejsce. Altana skierowana jest przede wszystkim do posiadaczy małych mieszkań. Dodatkowy budynek, zwłaszcza ten, zbudowany w technologii drewnianej, pięknie wkomponuje się w każdy ogród, pełniąc rolę jadalni na świeżym powietrzu. W naszej bogatej ofercie projektów altan, znajdą Państwo ich różne warianty. Do wyboru mają Państwo niewielkie altany, w których zmieści się stół i krzesła oraz te większe - z garażem, tarasem i pomieszczeniem gospodarczym. Dostępne są też wersje zbudowane w technologii drewnianej, jak i murowanej. Ciekawą propozycją są też altany, które posiadają murowany grill.
 • Altanki ogrodowe - projekty

  Altanki ogrodowe w naszej ofercie to często projekty, które można zbudować samemu. Dzięki dokumentacji , każdy nawet laik może zbudować altankę ogrodową. Pierwszą propozycją altanki ogrodowej na liście polecanych przez nas Altanek ogrodowych jest projekt KR Altana 1 CE (ALTANA KR3-86). Przytulny i klimatyczny wygląd altany zwraca uwagę i odróżnia ten projekt od innych. Ten niewielki budynek posiada dach dwuspadowy. Ozdobą altanki jest drewniana więźba, wsparta na ściankach przy tarasie. Ciemna dachówka pięknie współgra z jasną elewacją i kamiennymi elementami. Całość prezentuje się spójnie i harmonijnie. Przestronny taras jest atutem altanki. Projekty domów parterowych są alternatywą dla altanek.
  Projekt altany
 • Altana ogrodowa - projekt

  Ciekawym projektem altany ogrodowej jest także projekt KP G157 - Altana ogrodowa CE (ALTANA KT2 -54). Atutem tego projektu jest wbudowany grill, zbudowany z cegły ceramicznej pełnej. Połączenie drewna z kamiennymi elementami na altanie prezentuje się bardzo oryginalnie. Budynek powstał w technologii drewnianej. Trzyspadowa więźba dachowa pokryta jest ciemną dachówką, co pięknie współgra z całością projektu.
  Projekt altany
 • Projekt altany ogrodowej

  Z kolei projekt altany ogrodowej ARX AL3 - Altana z grillem CE (ALTANA RX4-54) to propozycja, zajmująca zacne miejsce w naszej ofercie, ze względu na popularność. Innowacyjny wygląd altany będzie idealnie współgrać z domem w tym samym stylu. To doskonałe miejsce, w którym wraz z rodziną i przyjaciółmi będą Państwo mogli usiąść i przygotować potrawy z grilla. Składzik na drewno to dodatkowy atut projektu. Miłośnicy przysmażanych kiełbasek i warzyw chętnie sięgają po ten projekt.
  Projekt altany
 • Projekty altan ogrodowych

  Do kategori projektów altan ogrodowych możemy również zaliczyć projekt o nazwie PT KL3 Kuchnia letnia/Budynek gospodarczy CE (DOM PD4-82). Projekt posiada przestronne miejsce do biesiadowania, toaletę, pomieszczenie gospodarcze z funkcjami aneksu kuchennego oraz duży taras. Duże okna od strony tarasu optycznie powiększają największe pomieszczenie altany. Budynek został zbudowany w technologii murowanej. Istnieje także możliwość zamówienia projektu w technologii drewnianej, szkieletowej. Projekt zbudowany w tej technologii, ma większą powierzchnię użytkową o 7%.
  Projekt altany
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2021

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).