Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

BUDYNKI MAGAZYNOWE I PRZECHOWALNIE

Budynki magazynowe i przechowalnie

 • Magazyny i przechowalnie to kategoria, w której znaleźć można wszystkie projekty budynków gospodarczych o różnych funkcjach, ułatwiających zagospodarowanie działki. Projekty garaży, funkcjonalne schowki i warsztaty, wiaty i przechowalnie, a także budynki rekreacyjne, jak projekty altan ogrodowych czy gotowy projekt grilla. Wolnostojące budynki parterowe zaprojektowane są w technologii murowanej lub jako szkielet drewniany. Znajdują się tu także małe budynki blaszane czy z bali drewnianych.
 • Niektóre projekty budynków to obiekty małej architektury, których budowa nie wymaga ani zgłoszenia, ani pozwolenia. Większe budynki należy już zgłosić bądź wnioskować o pozwolenie na budowę.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).