Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

ENERGOOSZCZęDNE NF40
-250zł Wizualizacja DOM AO9-22
     
DOM AO9-22

110 m2

ENERGOOSZCZęDNE NF40

Energooszczędne NF40

 • Te projekty domów wyselekcjonowane z naszej oferty spełniają warunki określone w programie 'Dopłaty do domów energooszczędnych'. W kategorii Energooszczędne NF40 znajdują się domy energooszczędne, z solidnie zaplanowaną izolacją ścian (podłóg, fundamentów i dachu), wyposażeniem budynku w wentylację z rekuperatorem i gruntowym wymiennikiem ciepła oraz specjalną stolarką okienną i drzwiową.
 • Energooszczędne NF 40 to nowoczesne domy energooszczędne, których wskaźnik rocznego jednostkowego zapotrzebowania na energię użytkową jest mniejszy niż 40 kWh/(m2*rok), co pozwoli na uzyskanie dopłaty do kredytu na budowę domu od 11 tysięcy złotych.
 • Kategoria projekty domów Energooszczędne Nf40 to często małe domy, zarówno parterowe, jak i z poddaszem, ale o optymalnym rozkładzie wnętrz, wygodne i komfortowe nawet dla kilkuosobowej rodziny.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).