Nasz serwis korzysta z plików cookies, szczegółowe informacje na temat plików cookies można uzyskać w Polityce prywatnościX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20, so-nd 9-15

DOMY DREWNIANE

Domy drewniane

 • Projekty domów z drewna cieszą się coraz większą popularnością szczególnie wśród inwestorów, którym zależy na bardzo szybkiej budowie bądź którzy chcą znaleźć projekt domu do dalszej rozbudowy w przyszłości. Domki z drewna łatwo rozbudować o nowe pomieszczenia, a nawet kondygnacje. Tu dobrym rozwiązaniem wydają się być również drewniane domy z poddaszem nieużytkowym, które później można zaadaptować na cele mieszkalne. Ale domy drewniane z naszej oferty to również drewniane domy parterowe, a nawet nowoczesne domy piętrowe.
 • Domy z drewna to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych domów murowanych. Ściany zewnętrzne są cieńsze niż w przypadku ścian murowanych, dzięki czemu zyskuje się więcej powierzchni użytkowej przy takiej samej powierzchni zabudowy.
 • W kategorii domy drewniane można znaleźć projekty domów szkieletowych - szkielet drewniany zyskuje coraz większą popularność, szczególnie, że wykończenie umożliwia wkomponowanie go nawet w miejską, nowoczesną zabudowę. Dla miłośników drewnianych aranżacji idealne są domy z bali drewnianych, które oferowane są zarówno jako domki letnie, jak i projekty domów całorocznych.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).