Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 8-20

Wyniki wyszukiwania - znalezionych: 747
DREWNIANE
-300zł Wizualizacja DOM K3-51
-300zł Wizualizacja DOM K3-41
-300zł Wizualizacja DOM K3-17
-300zł Wizualizacja DOM K3-26
-300zł Wizualizacja DOM K3-27
-300zł Wizualizacja DOM K3-19
-300zł Wizualizacja DOM K3-12
-300zł Wizualizacja DOM K3-39
-300zł Wizualizacja DOM K3-43
-300zł Wizualizacja DOM K3-23
-300zł Wizualizacja DOM K3-22
-300zł Wizualizacja DOM K3-37
-300zł Wizualizacja DOM K3-31
-300zł Wizualizacja DOM K3-30
DOMY DREWNIANE
 • Domy drewniane

  cieszą się coraz większą popularnością. To nie tylko projekty nadające się na ogródek działkowy w formie domku letniskowego. Domy drewniane mają unikalny klimat i oryginalny design. Znajdą swoich zwolenników zarówno wśród wielbicieli nowoczesności, jak i klasyki. Projekty domów drewnianych są szczególnie często wybierane przez inwestorów, którym zależy na krótkim czasie budowy lub planują rozbudowę domu w przyszłości. Domki z drewna łatwo rozbudować o nowe pomieszczenia oraz nowe kondygnacje. Dla inwestorów myślących o późniejszej rozbudowie dobrym rozwiązaniem są domy drewniane z poddaszem nieużytkowym, które później łatwo można zaadaptować na cele mieszkalne. Dla inwestorów, którzy nie widzą potrzeby rozbudowywania domu w przyszłości, mamy w ofercie domy parterowe oraz nowoczesne domy piętrowe.
 • Domy drewniane są również energooszczędne, a co za tym idzie - tanie w późniejszym utrzymaniu. Największym atutem domów drewnianych jest jednak ich prozdrowotny wpływ. Domy drewniane, ze względu na tworzący się w nich mikroklimat, specjalnie polecane są alergikom.
 • Domy z drewna to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych domów murowanych, zwłaszcza w przypadku niewielkich działek. W domach z drewna ściany są cieńsze niż w przypadku ścian murowanych, dzięki czemu zyskuje się więcej powierzchni użytkowej przy podobnej powierzchni zabudowy. Ponadto, technologia kanadyjska pozwala na wykończenie ścian w sposób podobny do domów murowanych, co pozwoli cieszyć się zaletami domów drewnianych, również tym, którym nie odpowiadają one ze strony wizualnej.
 • W kategorii "domy drewniane" umieściliśmy również projekty domów szkieletowych - szkielet drewniany to połączenie najlepszych cech domu murowanego i domu drewnianego. Domy te powstają na bazie drewnianego szkieletu, a konstrukcja w dużej mierze wykonana jest z prefabrykatów. Wszystko to wpływa na czas budowy - domy szkieletowe są najszybsze w budowie. Gotowy dom można postawić nawet w ciągu trzech miesięcy. Domy te cieszą się również dużą trwałością, a więc nadają się dla inwestorów, którzy w krótkim czasie chcą postawić domy, które posłużą również przyszłym pokoleniom. Odpowiednie wykończenie umożliwia wkomponowanie takiego domu nawet w nowoczesną, miejską zabudowę.
 • Dla miłośników drewnianych aranżacji naszą ofertę wzbogaciliśmy o domy z bali drewnianych, które nadają się zarówno jako domki letnie, jak i domy całoroczne. Domy z bali to sprawdzona, przetestowana na przestrzeni wieków technologia. Dobrze postawione i odpowiednio konserwowane domy z bali drewnianych są bardzo trwałe i niczym nie ustępują domom murowanym. Chociaż na razie uważane są za raczej ekstrawaganckie, to z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród inwestorów.
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2019

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).