Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

IMO Sp. z o.o. Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

MANSARDOWY
Wizualizacja DOM AM1-21
     
DOM AM1-21

74 m2

Wizualizacja GARAŻ AO4-92
     
GARAŻ AO4-92

0.00 m2

Wizualizacja DOM AN4-31
     
DOM AN4-31

224 m2

Wizualizacja GARAŻ MP1-20
     
GARAŻ MP1-20

54 m2

Wizualizacja DOM AS2-25
     
DOM AS2-25

255 m2

MANSARDOWY
 • Dom z dachem mansardowym to budynek wyróżniający się specyficzną konstrukcją dachu, która ułatwia zagospodarowanie górnej kondygnacji. Dach ten należy do typu dachów łamanych. Składa się z dwóch poziomów. Nachylenie wyższego poziomu połaci jest podobne do nachylenia tradycyjnego dachu dwu- lub czterospadowego. Z kolei nachylenie niższej połaci jest niemal pionowe. Dzięki takiej konstrukcji powierzchnia użytkowa pomieszczeń pod dachem jest zdecydowanie większa niż w przypadku typowych dachów wielospadowych. Decydując się na tego rodzaju dach, trzeba liczyć się z większymi kosztami budowy domu. Dom z dachem mansardowym z pewnością spodoba się miłośnikom kamienic i stylu retro. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!
 • Dom z dachem mansardowym, projekt

  Jako pierwszy na liście naszych projektów domów z dachem mansardowym pojawił się projekt AC Agata CE (DOM AE2-48). To dom parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Projekt ten spełni oczekiwania czteroosobowej rodziny. Na parterze mieści się rozbudowana część dzienna, w skład której wchodzą: otwarta kuchnia, jadalnia oraz salon z kominkiem. Atutem tego projektu jest pokój gościnny, mieszczący się na tej samej kondygnacji. Oprócz tego na parterze mieści się niewielka toaleta i kotłownia. Z kolei na piętrze ulokowano część nocną, dedykowaną gospodarzom. Znaleźć w niej można: trzy sypialnie oraz przestronną łazienkę z narożną wanną i wydzieloną pralnią. Elewacja budynku została wykończona jasnym tynkiem i okładziną klinkierową. Drewniana stolarka okienno-drzwiowa oraz ceglana dachówka na mansardowym dachu, dodają projektowi niezwykłego uroku.
  Dom z dachem mansardowym
 • Nowoczesny dom z dachem mansardowym

  Wśród domów z dachem mansardowym znalazł się także projekt AN PAŁACYK CE (DOM AN6-52). To podobnie, jak poprzednia propozycja, projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym. Bryła budynku nawiązuje do historycznych form. Od frontu projekt posiada dostawiony portyk kolumnowy, zaprojektowany na rzucie półokręgu, który dodatkowo pełni funkcję balkonu. Poddasze przykryte mansardowym dachem, o kącie nachylenia 30o i 60o, zostało doświetlone lukarnami. Na parterze mieści się rozbudowana część dzienna, w której przewidziano: otwartą kuchnię ze spiżarnią, salon, jadalnię oraz łazienkę. Na tej samej kondygnacji mieści się także sypialnia dla gości z garderobą i z osobną łazienką. Na poddaszu z kolei zaprojektowano część nocną. W jej skład wchodzą: trzy sypialnie, garderoba i dwie łazienki. Warto dodać, że dwie sypialnie posiadają osobne garderoby. Przestronna klatka schodowa pozwala na swobodną komunikację użytkownikom.
  Dom z dachem mansardowym
 • Dom jednorodzinny z dachem mansardowym

  Wśród domów jednorodzinnych z dachem mansardowym jest także projekt Mój Dom Boston CE (DOM BM6-42). Dom ten zdobią lukarny oraz kolumny, znajdujące się w strefie wejściowej. Elementy te sprawiają, że dom prezentuje się niezwykle szykownie i elegancko. Projekt podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienna, usytuowana na parterze, mieści w sobie: kuchnię, jadalnię, salon oraz łazienkę i toaletę. Na poddaszu z kolei zaprojektowano: trzy sypialnie oraz przestronną łazienkę z wanną i z kabiną prysznicową. Jedna z sypialni posiada własną garderobę.
  Dom z dachem mansardowym
 • Domy z dachami mansardowymi

  Ostatnią naszą propozycją, znajdującą się w kolekcji domów z dachem mansardowym, jest projekt AN GAWOT CE (DOM AN2-16). To dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Podobnie, jak poprzedni projekt, dom ten zdobią liczne lukarny oraz efektowny portyk wejściowy. Zwartą bryłę budynku, urozmaicają ceglana dachówka oraz drewniana stolarka okienno-drzwiowa. Całość prezentuje się spójnie i harmonijnie. Projekt podzielono na dwie strefy. Część dzienna, ulokowana na parterze, mieści w sobie: salon, jadalnię, kuchnię, toaletę i pokój gościnny. Na poddaszu natomiast zaprojektowano aż pięć sypialni i dużą łazienkę. Co ciekawe, jedna z sypialni posiada loogie.
  Dom z dachem mansardowym
x

 
 •  
 •  
 •  
Cena
Typ zabudowy
Pow. użytkowa
Pow. zabudowy
Kubatura
Kąt nachylenia dachu
Wysokość budynku
Min. szerokość działki
Min. długośc działki
Strop
Ściany
Garaż
  Cena
  Typ zabudowy
  Pow. użytkowa
  Pow. zabudowy
  Kubatura
  Kąt nachylenia dachu
  Wysokość budynku
  Min. szerokość działki
  Min. długośc działki
  Strop
  Ściany
  Garaż
  Sprzedaż projektów w DOM.pl
  realizuje IMO sp. z o.o. © 2020

  Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
  zarejestruj się

  Gwarantujemy naszym DOMownikom:

  Chcesz się z nami skontaktować?
  Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).